08:45, 25 Лютого 2019

Німеччина може спростити правила депортації

Через різні причини майже половина осіб, які підлягали депортації з Німеччини, торік дійсно залишили країну.

Таку статистику наводить “Bild am Sonntag”, – повідомляє “Укрінформ”.

«Близько 57 тис. мігрантів і прохачів притулку повинні були бути депортовані минулого року, але це вдалося зробити лише у 26 114 випадках», – констатує видання.

Таким чином, більш ніж кожен другий зміг залишитися в ФРН. Зокрема, у 7 тис. випадків висилка на батьківщину не була здійснена, бо депортируемые не були знайдені, були хворі або не мали документів. 3220 репатріантів довелося залишити (тимчасово) «через активний пасивний опір».

Міністр внутрішніх справ Хорст Зеехофер назвав такий стан справ «неприйнятним». Він має намір ініціювати так званий «закон про законне повернення», який повинен спростити депортацію. У законі буде передбачено, крім іншого, попереднє утримання під вартою аж до депортації злочинців, осіб, підозрюваних в тероризмі, і осіб, навмисно приховують особу. Для правопорушників, які не можуть бути депортовані, передбачені електронні обмежувачі для ніг, обмеження пересування і зобов’язання з регулярної звітності в поліції. У квітні Зеехофер хоче представити законопроект в уряді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: