23:15, 04 Березня 2022

«Ніхто не зобов’язаний виконувати злочинні накази»: Поліщук звернувся до білорусів

«Сьогодні немає жодного приводу для вторгнення Збройних сил Республіки Білорусь на територію України»: Луцький міський голова звернувся до білоруських військових.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Брестчани! Білоруси!

Звертаємося до вас від усіх депутатів Луцької міської ради та від Луцького міського голови.

Луцьк і Брест мають майже 20-річну історію дружби, тісних взаємовідносин, обміну досвідом, реалізації спільних проектів. Ми пам’ятаємо, як тепло та привітно Брест зустрічав делегацію від нашого міста на святкування 999-річчя та 1000-ліття Бреста. Також завжди з особливою приємністю ми приймали в Луцьку офіційні делегації, групи школярів, спортсменів з Бреста.

Зараз в Україні йде війна. Агресор в особі Російської Федерації обстрілює наші міста і села, знищує інфраструктуру міст та нашу промисловість. Гинуть тисячі невинних мирних жителів, серед яких літні люди, жінки, діти. Гинуть наші військові.

За даними Генштабу Збройних Сил України, 38 окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил Республіки Білорусь з місцем дислокації в місті Брест отримала наказ про вторгнення на територію України. Після вторгнення бригада отримає бойовий наказ.

В зв’язку з цим, звертаємось до солдатів та офіцерського складу 38 окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил Республіки Білорусь з наступним. Ніхто не зобов’язаний виконувати злочинні накази. Сьогодні немає жодного приводу для вторгнення Збройних Сил Республіки Білорусь на територію України. Закликаємо вас подумати про своє майбутнє, майбутнє своїх дітей, дружин, родичів. Подумайте про своїх близьких. Звертаємося до вас не виконувати роль російських найманців.

Звертаємося до всіх брестчан та білорусів зробити все можливе, щоб не допустити вторгнення Збройних Сил Республіки Білорусь на Волинь та на територію України. Ми знаємо, багато з вас вже зараз риють протитанкові рови, розбирають залізничні колії та роблять багато іншого, щоб не допустити цього вторгнення.

Звертаємось до усіх вас. У ваших силах не допустити кровопролиття та людських жертв.

Слава Україні! Живе Білорусь!», – йдеться у зверненні, текст якого продублювали білоруською.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: