15:10, 15 Грудня 2020

Нічний крем для обличчя: який вибрати*

Нічний крем має два основні завдання: зволожити шкіру та нейтралізувати шкоду, яку їй заподіюють вільні радикали. Якщо ви хочете серйозно підійти до цього питання, то варто придбати хороший нічний крем для обличчя, який би відповідав певному типу шкіри та віку. Широкий асортимент таких косметичних засобів можна знайти на веб-сайті yves-rocher.ua.

Як діє нічний крем для обличчя

Нічний крем для обличчя — це особливий косметичний засіб. Вдень шкіра має одні потреби, а вночі — інші. Не всі знають, що шкіра вдень відпочиває, і лише пізно ввечері переходить у робочий режим і починається процес регенерації. Близько опівночі здатність шкіри вбирати значно зростає, а це означає, що активні інгредієнти вечірніх препаратів тепер можуть проникати в глибші шари епідермісу. Це чудова можливість надати своїй шкірі те, що їй найбільше потрібно:

– зволоження;

– живлення;

– регенерація.

Ніч — це також час для детоксикації шкіри. Під час сну вона видаляє всі домішки та токсини, які накопичуються в глибоких шарах епідермісу протягом дня. Більше того, потім усуваються пошкодження, які виникли на шкірі.

Тому денний крем і нічний крем повинні бути двома незалежними косметичними засобами. Звичайно, вони можуть походити від одного косметичного бренду або навіть однієї лінії засобів для обличчя. Однак не потрібно використовувати лише один із цих засобів по догляду, а також не рекомендують застосовувати будь-який косметичний засіб.

Особливості нічного крему для обличчя

Гарний нічний крем для обличчя повинен відрізнятися своєю консистенцією. Найчастіше вона густіша, жирніша і більш в’язка, на відміну від препаратів, що використовуються протягом дня. Природно, щільність косметичного засобу, призначеного для людей із сухою шкірою, буде дещо іншою, ніж для тих, хто має жирну шкіру. Засоби для обличчя у випадку молодої та зрілої шкіри також матимуть різну концентрацію.

Що стосується складу нічного препарату для обличчя, то дотримуйтесь принципу: чим менше штучних інгредієнтів, тим краще. Любителі натуральних компонентів у косметиці навіть стверджують, що чим коротший склад крему, тим краще для шкіри. Буде добре, якщо нічний крем для обличчя серед іншого міститиме такі складники:

– вітаміни (у першу чергу вітамін Е, С і А);

– флавоноїди;

– мінерали (такі як кальцій, селен, сірка та цинк);

– фруктові кислоти;

– кофермент Q10;

– фолієва кислота;

– ретинол;

– ненасичені жирні кислоти.

Однак у цьому випадку формула косметичного засобу буде залежати від віку та типу шкіри людини, яка його використовує.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: