16:27, 02 Квітня 2024

Нічна «бавовна» на НПЗ у Татарстані є спільною операцією СБУ та розвідки

Нічна «бавовна» на НПЗ в Татарстані – це спільна операція СБУ та ГУР. Український дальнобійний дрон влучив в установку первинної переробки нафти на НПЗ в Нижньокамську, після чого там виникла пожежа.

Про це повідомили «Укрінформу» джерела у силових структурах.

Співрозмовник уточнив, що потужність цієї установки складала вісім мільйонів тонн нафти, а це – 2,6 % від загальної річної переробки рф на рік. Окрім того, цей завод входить в п’ятірку найбільших НПЗ рф.

«Продовжуємо систематично працювати над тим, аби в росії було все менше можливостей фінансувати загарбницьку війну проти України. Ми й надалі перекриватимемо кисень країні-бензоколонці, щоб мінімізувати надходження нафтодоларів до військового бюджету рф», – зазначило джерело.

Сьогодні співробітники Головного управління розвідки Міноборони атакували дронами завод з виробництва «Шахедів» у Татарстані.

«Атакували завод зі збірки дронів-камікадзе «Шахед». росіяни маркують їх під «Герань-2», – зазначило джерело. За інформацією співрозмовника, унаслідок атаки дронів ГУР відбулися руйнування виробничих потужностей заводу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: