14:09, 10 Червня 2023

«Незламні разом»: переселенці у Нововолинську створили громадську організацію

«Незламні разом» – новостворена громадська організація внутрішньо переміщених осіб. ЇЇ членами є 15 осіб з Луганської, Донецької, Харківської, Черкаської та Запорізької областей. Голова ГО – Олександр Ізвеков.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Члени громадської організації – це освічені, активні та цілеспрямовані люди. Вони працюють, волонтерять, впроваджують нові ініціативи у місті, підтримують українських Захисників та організовують допомогу для мешканців Херсонщини.

9 червня у центральній міській бібліотеці Нововолинська відбулися загальні збори учасників організації. Під час зустрічі обговорили основні завдання ГО, зокрема: захист прав ВПО, забезпечення доступу житла, фінансова підтримка, медичне забезпечення та партнерство з державними та іншими організаціями.

Координаторка ГО «Незламні разом», радниця міського голови Катерина Варвус зазначила, у цей складний час маємо єднатися і допомагати одне одному та нашій країні.

Також днями учасники громадської організації поспілкувалися з Нововолинським міським головою Борисом Карпусом, окреслили своє бачення роботи та висловили ідеї, які планують втілити у місті. Міський очільник готовий підтримувати ініціативи внутрішньо переміщених осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: