10:14, 07 Квітня 2019

Неймовірне відео: Волинь з висоти пташиного польоту

Волинь – стародавній український регіон, що виходить далеко за межі сучасної Волинської області. Північний Захід України ділить Волинь із Поліссям.

Неймовірне відео про Волинь з висоти створили під час експедиції учасники відомого проекту Ukrainer і виклали його у «Фейсбук».

«На Волині з’явився один із перших університетів Східної Європи, саме тут єдина в Україні санна траса і неймовірний тунель кохання, до якого з’їжджаються з усього світу. Саме такою ми побачили Волинь під час експедиції. На жаль, до цього відео потрапило не все, тож чекайте на продовження у інших форматах. Цю мандрівку здійснила наша неймовірна команда, а також партнери: камери від Fujifilm Ukraine, Лендрик від Land Rover Ukraine, холдинг емоцій Fest Lokal, Yedynka DGTL. А чудовий саундтрек до цього відео – композиція Tik Tu, саме їх треки найчастіше потрапляють до наших відео», — зазначила команда у дописі.

Учасники розповідають, що у цьому відео ви побачите: Тунель кохання (Клевань), який простягається вздовж залізничної колії; Острозька академія — перший з вищих навчальних закладів, що з’явилися у Східній Європі та найстаріша науково-освітня установа України; Будинок скульптора (Луцьк) Миколи Голованя, який прикрашають 500 скульптур його авторства; Замок Любарта є одним із найбільших, найдавніших і найкраще збережених замків України; Санна траса (Кременець) — єдина в Україні санно-бобслейна траса, побудована ще у ХІХ ст.; Тараканівський форт — оборонна споруда ХІХ сторіччя, збудована під містечком Дубно для захисту залізничної лінії Львів — Київ; Історико-культурний заповідник «Самчики» (зусиллями місцевих мешканців у селі зберегли палац і традиційний самчиківський розпис); Монастир Босих Кармелітів (Бердичів) — одна із найвідоміших будівель в стилі бароко в Україні; Будиночок рибалки (Старий Солотвин) — мальовничий рибальський будиночок стоїть на острові посеред річки Коднянка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: