12:35, 02 Травня 2023

Несправний ліфт та ремонт дороги: Ковельський міський голова провів особистий прийом громадян

Традиційно у перший понеділок місяця міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

До очільника громади звернулись жителі гуртожитку, що на вулиці Відродження, з клопотанням посприяти у ремонті ліфта, який нещодавно вимкнули через несправність. Зі слів заявниць, у будинку з 112 квартир — люди проживають близько в 70. Більшість мешканців — люди похилого віку, які не можуть вирішити це питання без допомоги влади.

Ігор Леонтійович пояснив, що у Ковельській громаді діє Програма фінансової підтримки житлового фонду, згідно якої відбувається надання допомоги для виконання капітального ремонту ліфтів на умовах співфінансування. При цьому, 60 % — видатки місцевого бюджету, а 40 % — дольова частина житлово-комунального підприємства, яке обслуговує будинок.

Про підсипку щебенем частини дороги просила мешканка вулиці Князя Романа. Міський голова одразу доручив управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства включити цей відрізок вулиці у перелік, де планують здійснювати ремонтні роботи.

Дружина військовослужбовця прийшла проконсультуватися з питань отримання житла.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко порадила, аби її чоловік написав заяву для участі у місцевій програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”. У нього, як в учасника бойових дій, є можливість взяти безвідсотковий кредит до 300 тис. гривень на придбання житла. Також подружжя може скористатись й державними програмами.

Ігор Чайка вислухав усіх, хто до нього прийшов на прийом, та взяв на контроль вирішення питань.

Нагадуємо, що міський голова проводить особистий прийом у кожен перший понеділок місяця з 10:00 до 12:00 за адресою: вул. Драгоманова,22. Попередній запис – напередодні у п’ятницю з 9:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: