08:43, 03 листопада 2023

Неперевершений концерт віртуозів-музикантів: у Ковельській школі мистецтв виступила родина Шутко

У Ковельській школі мистецтв концертну програму представили віртуози-музиканти родини Шутко. Захід організували на підтримку Збройних Сил України.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Відомий скрипаль Остап Шутко зі своїми не менш відомими синами — піаністом Романом та скрипалем Назаром уже не вперше виступають у Ковелі. І завжди їх гра дарує глядачам незабутні враження та яскраві емоції.

Остап Шутко — лауреат престижних міжнародних конкурсів у Вільнюсі, Ваймарі, Перемишлі, Барселоні, Києві, стипендіат Президента України, королеви Іспанії, ЮНЕСКО. Його сина Романа називають “Лістом ХХІ століття”, він випустив уже два власних альбоми “Piano Explosion” і “Piano Energy”, а скрипаль Назар у майстерності уже переганяє свого батька.

Концерт родини Шутко став справжнім святом для усіх шанувальників музики. Було все: і талановита гра, і комунікація з публікою, і цікаві історії з життя, і гумор. А завдяки акторським здібностям та прекрасним навичкам спілкування Остап Іванович підкорив не лише професіоналів, а й знайшов підхід до зовсім юних вихованців школи мистецтв.

Музиканти грали класичні скрипкові твори, сучасну музику та популярні композиції, імпровізували.

Начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля, керівниця школи мистецтв Аліна Сидляревич подякували родині Шутко за яскравий виступ, побажали їм успіху, творчих здобутків та запросили знову приїздити з концертами у Ковель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: