18:21, 28 Березня 2019

Небайдужих ковельчан запрошують на весняну толоку

На Волині небайдужі й ініціативні ковельчани вже розпочали наводити лад у місцях відпочинку, на власних садибах, територіях підприємств й установ.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Активно ж вестимуться роботи з весняного прибирання міста, його озеленення впродовж місячника з благоустрою – з 2 квітня по 2 травня.

13 квітня у Ковелі – день довкілля. Передбачається здійснити комплекс заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення у належний санітарний стан парків, спортивних й дитячих майданчиків, узбіч доріг, кладовищ, пам’ятників, житлових, гаражних і садівничих масивів, берегів річки Турії, а відтак  підготуватися до Великодніх і травневих свят.

На визначених об’єктах працюватимуть комунальники, трудові колективи, студенти, учні, педагоги навчальних закладів, службовці, громадські активісти. Спільні зусилля дозволять створити у рідному місті сприятливе для життя і відпочинку довкілля, чистоту й ошатність,  хороший імідж Ковеля та його мешканців.

Запрошують представників громади долучитися до загальноміської справи. Сподіваються, що і цього року ковельчани проявлять високу свідомість й  активність у заходах з впорядкування рідного міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: