22:15, 15 Вересня 2022

«Не сміти! Побачив? Прибери!»: волинян запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Уже 17 вересня Волинь разом із мільйонами активістів зі 191 країни світу приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Організатор акції – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Щороку понад 60 мільйонів активістів в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні.

У 2021 році акція об’єднала 311 665 учасників у 24 областях України, які очистили понад 3 945 локацій від 1 022 тонн сміття, з яких 70 тони вторинної сировини відправили на перероблення.

Цьогоріч Всесвітній день прибирання пройде з дотриманням карантинних норм, заборон, обмежень, які діють на період війни. Формати заходу в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячника благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо.

Інші формати прибирання допускаються після відпрацювання заходів безпеки й рекомендації локацій прибирання органами місцевого самоврядування, ДСНС за наявності поруч сховища на випадок сигналу тривоги, уникаючи масового скупчення учасників.

Адреси локацій не розголошуються з міркувань безпеки. Тому, якщо ви хочете приєднатись до традиційних прибирань на локаціях, точну адресу місця збору, а також план роботи, зверніться до координатора в нашій області/місті.

Контактні дані організаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: