14:40, 05 Квітня 2022

Не маючи досягнень на полі бою, рашисти «відривалися» на безчинствах і мародерстві. ВІДЕО

Російським загарбникам обіцяли кількаденний тріумфальний марш, почесті, хороші гроші і «золоті гори». Натомість їх зробили «розхідним матеріалом», який не шкода втратити.

Про це у «Фейсбук» повідомляє СБУ.

Про те, як «одна із найсильніших армій світу» поступово перетворилася в збіговисько мародерів, вбивць і ґвалтівників – на відео СБУ розповідають полонені російські окупанти.

Один контрактник говорить, що перед його батальйоном ставилося завдання за п’ять днів дістатися з білорусі до Києва та захопити в столиці три мости. Натомість, щоб вижити, він здався у полон після 40 днів поневірянь.

Каже, що не маючи досягнень на полі бою, його колеги «відривалися» на безчинствах і мародерстві. Зізнається, що бачив, як вони крали техніку, надувні човни, коштовності.

Відчуття непотрібності не покидає і полоненого фельдшера: «Оказывал медпомощь сослуживцу, но за нами никто не подъехал, нас просто забыли. После этого ничего не оставалось, как сдаться».

Єдине, що зрозумів зі свого воєнного досвіду, що тут «…люди живут своей жизнью и не хотят нашего освобождения».

Окупант ділиться з матір’ю прозрінням: «Них*я мы не освободители. Мы вторглись на чужую землю, и когда почувствовали свободу, …некоторые индивидумы, вообще дома сжигали, оставляя жителей без крова… я сам себе не могу объяснить, что я тут забыл. Погнался за большими бабками, как придурок».

Та як би там не було, але цим «героям» хоча б вистачило глузду здатися в полон. Принаймні, таким чином зберегли собі життя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: