18:23, 24 Жовтня 2023

Назавжди в строю: ковельчани попрощалися з Героєм Юрієм Халецьким

Друга осінь повномасштабної війни. Ми продовжуємо втрачати прекрасних людей, які так багато могли зробити для міста, країни, своєї родини. Сьогодні Ковельська громада знову у жалобі. Ковельчани віддали останню шану захисникові, Героєві, надзвичайно хорошій людині Юрію Халецькому.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Він народився у селі Дроздні, згодом тривалий час проживав у нашому місті, а до мобілізації — два роки у Львові. З Ковеля його друзі, кохана дружина, з цим містом пов’язані його світлі спогади життя.

Юрій був розвідником морської піхоти. Чоловік мав золоті руки: міг полагодити все, за що брався. Цінував те справжнє, що мав у житті — дружбу, кохання, любов до музики.

Він це захищав, бо не хотів, щоб війна дійшла до його рідних — батьків, дружини, дітей, сестер, брата, який з перших днів воює на фронті.

Сьогодні площа Героїв Майдану  переповнена людьми, квітами з чорними   стрічками і… гірким смутком. Сьогодні поряд з Юрієм Халецьким були його найближчі люди — рідні, друзі, побратими. І поряд його улюблений інструмент – гітара.

Як зауважив Ковельський міський голова Ігор Чайка: «У мирному житті ми могли б зустрітись тут з іншого приводу — послухати концерт Юрія, адже він був не лише мужнім воїном, патріотом, захисником, справжнім чоловіком, а й талановитою людиною. Він був музикантом, грав на багатьох інструментах, писав і співав власні пісні. Гордимося тим, що поруч з нами жили такі люди, як Юрій Халецький».

Війна продовжує руйнувати людське щастя, відбирає миті радості, світла, тепла. Жодними словами неможливо втамувати біль та не загоїти рани в душах рідних та близьких людей. Кожне слово – спогад дружини Антоніни про свого чоловіка було наповнене великою любов’ю:

«Він був добрим сином, братом, другом, побратимом, татом. Він був надзвичайно достойною людиною, дуже добрим і неймовірно розумним. Він багато читав, занадто багато працював, співав. Але найліпше у нього виходило любити. Любити всіх і все, що він робить. Юра бажав, аби люди наповнювали любов’ю кожну свою хвилину, любов’ю до того, що ти робиш, любов’ю до світу».

«Юрій Халецький долучився до небесного воїнства. Він оберігатиме з небес свою родину, усіх нас. Тепер йому назавжди — 38.

Наша пам’ять і вдячність вічна.

Щирі співчуття родині полеглого захисника.

Не забуваємо про ціну…

Слава Герою!», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: