13:34, 27 Березня 2023

Назавжди 40: Городищенська громада попрощалася із полеглим на війні Іваном Войтовичем

Жителі громади провели в останню путь загиблого на Харківщині воїна Івана Войтовича.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

26 березня Городищенська громада попрощалася із 40-річним воїном Іваном Войтовичем, який загинув 17 березня, виконуючи свій військовий обов’язок в одному з населених пунктів Куп’янського району Харківської області, внаслідок важких тілесних трав несумісних із життям.

Проводжали в останню земну путь захисника України рідні, близькі, друзі, керівництво та працівники сільської ради, військовослужбовці та члени місцевого добровольчого формування, священнослужителі та мешканці громади.

Повз утворений живий коридор пошани до батьківської хати напередодні та велелюдною ходою під звуки духового оркестру вже від рідної домівки в день похорону до місця вічного спокою востаннє “пройшов” Іван… Поховали бійця з усіма почестями – спільною молитвою, виконанням Державного Гімну України під залпи почесної варти на Сенкевичівському кладовищі.

Голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк висловила щирі співчуття матері, сестрам, усім близьким з приводу непоправної втрати дорогої людини.

«Герої не вмирають! Вони  лиш з нами не живуть… Уся Городищенська громада низько схиляє голови у глибокій скорботі. Нехай душа нашого земляка знайде вічний спокій.  Слава загиблому воїну! Слава Україні!

Житель селища Сенкевичівка Войтович Іван Вячеславович, 18.01.1983 р. н., солдат військової служби по мобілізації поліг на полі бою на Харківщині 17.03.2023 року внаслідок воєнних дій при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з агресією російської федерації проти України», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: