09:12, 17 Серпня 2022

Навчання та безпека: у Луцькому районі перевірили готовність захисних споруд у закладах освіти

За дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка в області триває перевірка укриттів у навчальних закладах. 16 серпня інспектували сховище однієї із шкіл у Боратинській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, перевірці підлягають усі навчальні заклади, де планують розпочати навчання в очному режимі. Тож перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко оглянув готовність укриття однієї із шкіл у Боратинській громаді та поспілкувався із керівництвом.

Як повідомив директор навчального закладу, наразі триває опитування батьків щодо бажаної форми навчання для їхніх дітей. За попередніми результатами – більшість батьків висловились «за» очне навчання.

«Думки різняться, кожен сам обирає форму навчання для своїх дітей. Ми з розумінням ставимось до рішення батьків, однак зі своєї сторони повинні забезпечити можливість очного навчання», – пояснив позицію влади Сергій Мовенко.

Навчання відбуватиметься в різних формах – офлайн або ж альтернативні варіанти (дистанційне, сімейне навчання). Стаціонарний освітній процес планується тут в одну зміну, оскільки площа укриття дозволяє помістити загальну кількість дітей і працівників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: