12:08, 01 Лютого 2019

Науковцям Лесиного вишу вручили відзнаки Міністерства освіти і науки України. ФОТО

Кінець 2018-го у викладачів університету ознаменувався чималими особистими здобутками. Тому перше у новому році засідання вченої ради ректор Ігор Коцан розпочав із привітань науковцям і вручення їм відзнак, перелік яких досить різноманітний.

Про це повідомили у виші.

Грамоту Міністерства освіти і науки України отримала завідувач кафедри органічної хімії та фармації Наталія Сливка, Подяк Міністерства освіти і науки України удостоєні професор кафедри політології та державного управління Валентин Малиновський, вчений секретар університету, доцент кафедри української літератури Лариса Семенюк, професор кафедри української мови Наталія Костусяк і доцент кафедри української літератури Олена Маланій.

Крім того, диплом доктора економічних наук отримав доцент кафедри аналітичної економіки та природокористування Костянтин Павлов, атестат професора – доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії Людмила Стрільчук. Костянтину Павлову та професору, завідувачу кафедри аналітичної економіки та природокористування Олені Павловій ректор вручив Почесні грамоти Національної служби посередництва та примирення.

З нагоди особистих ювілеїв Золотими нагрудними знаками СНУ імені Лесі Українки Ігор Ярославович нагородив доктора архітектури, професора, завідувача кафедри образотворчого мистецтва Володимира Лесика та народного художника України, професора кафедри образотворчого мистецтва Тетяну Галькун.

Продовжилося засідання публічною лекцією завідувача кафедри аналітичної економіки та природокористування Олени Павлової «Здобутки викладача (завідувача кафедри) як складник рейтингу університету: обмін досвідом». Тематика доповіді була обрана з огляду на те, що лекторка посіла І місце в рейтингу серед професорсько-викладацького складу та перемогла у рейтингу завідувачів кафедр за підсумками роботи у 2017/2018 н. р. Олена Миколаївна поділилася не лише здобутками, але й тими викликами та труднощами, з якими доводиться зіштовхуватися керівнику кафедри. Однак, на думку професора, основний акцент повинен бути зосереджений на роботі зі студентами, адже це і профорієнтація серед працедавців, і рівень фахової підготовки викладачів, і престижність спеціальності. На другому місці – злагоджена робота команди; на третьому – міжнародне співробітництво.

У другій частині вченої ради розглянуто справи щодо підготовки наукових, науково-педагогічних кадрів, підвищення кваліфікації (стажування) та рекомендовано кандидатури народного артиста України, доцента кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства Василя Чепелюка до нагородження орденом «За заслуги ІІ ступеня» з нагоди 65-річчя від дня народження та проректора з навчально-наукової роботи і навчальної роботи та рекрутації, професора Світлани Гаврилюк – державною відзнакою «Заслужений працівник освіти України».

Останнім питанням порядку денного стало затвердження Правил прийому до СНУ імені Лесі Українки та Коледжу технологій, бізнесу та права в 2019 році, які 5 лютого з’являться на сайті приймальної комісії та університету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: