08:41, 27 Грудня 2019

Науковці Лесиного вишу отримали відзнаки

26 грудня голова обласної ради взяла участь в урочистій частині засідання вченої ради Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та вручила відзнаки науковцям СНУ імені Лесі Українки.

Про це йдеться на сайті Волиньради.

На початку своєї промови Ірина Вахович привітала викладачів вишу із прийдешніми Новорічно-різдвяними святами від себе особисто та від усіх депутатів обласної ради.

За ініціативи депутата обласної ради, декана факультету економіки та управління СНУ ім. Лесі Українки Любові Ліпич,  понад десяток науковців отримали відзнаки обласної ради за активну участь у підготовці бізнес-проєктів в рамках конкурсу  креативних ідей для школярів області «Зробимо Волинь кращою».
Так,  за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та підготовку висококваліфікованих спеціалістів, впровадження нових форм і методів навчання Подякою голови обласної ради нагородили кандидатів економічних наук та доцентів кафедр економіки, безпеки та інноваційної діяльності, фінансів та кредиту, обліку і аудиту, аналітичної економіки та природокористування, а також кафедри фінансів, банківської справи та страхування Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

“Я сьогодні з приємністю спостерігаю за рейтингами факультету економіки та управління Східноєвропейського університету, які є найвищими наразі серед усіх факультетів. Я переконана, що вони точно є справедливо заслуженими. Мені приємно, що такий розвиток відбувається. Кожен другий тут присутній – це мої колишні колеги, які розвивалися і формувалися в ЛНТУ, а зараз формують інше наукове середовище під керівництвом Любові Ліпич – професора, доктора економічних наук, декана з багаторічним досвідом роботи та глибокими знаннями “, – зауважила Ірина Вахович.

Окрім нагород обласної ради,  в.о. ректора університету, доцент Сергій Федонюк вручив працівникам університету ряд атестатів професора і доцента, а також нагородив кількох викладачів вишу відзнаками Міністерства освіти і науки України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: