09:35, 11 листопада 2019

Народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка» влаштував концерт з нагоди свого 60-річчя

Вчора, 10 листопада, у Палаці культури міста Луцька відбувся святковий концерт з нагоди 60-річчя народного аматорського ансамблю танцю «Волинянка» та 55-річчя народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка».

Про це йдеться на сайті Луцькради.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів.

«З великою приємністю я хочу сьогодні привітати усіх, хто творив історію «Волинянки». Адже успіх колективу, його досягнення та визнання є невтомна та клопітка праця не однієї людини. Керівники, викладачі, учні, випускники колективу – сьогодні ваше свято. 60 років – це визначна сторінка історії нашого міста. Тож від щирого серця вітаю усіх тих, хто стоїть на сцені і гордо представляє «Волинянку». Бажаю кожному здоров’я, наснаги, творчості! Нехай усі ваші виступи будуть успішними!», — привітала колективи ансамблю та оркестру Ірина Чебелюк.

За високий професіоналізм, вагомі творчі здобутки, розвиток та популяризацію народного мистецтва, збереження української культури та активну участі у мистецькому житті міста Подяку міського голови отримали керівники та артисти народного аматорського ансамблю, народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка».

Також до вітального слова долучилась Тетяна Гнатів, зазначивши, що цьогорічний ювілей народного аматорського ансамблю танцю «Волинянка» — це, направду, визначна подія у культурно-мистецькому житті нашого міста. Потому учасників колективів-ювілярів нагородили Подякою департаменту культури Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: