12:15, 05 Серпня 2018

Нардеп Парасюк розкритикував мажоритарку та блогерів

Нардеп Володимир Парасюк розпочав третій день фестивалю Бандерштат. Гутірка з народним обранцем пройшла дуже жваво і зачепила багато важливих процесів які відбуваються в Україні.

Про це йшлося сьогодні, 5 серпня на фестивалі українського духу.

«Комунікація політиків з просто громадянами завжди була відсутня. Коли ти чуєш, що думають люди, то легше орієнтуватись», –  Володимир Парасюк вважає спілкування з людьми невід’ємною частиною своєї роботи.

Депутат тільки приїхав з Польщі, а саме з Європейської військової академії. Володимир їздив з демобілізованими хлопцями з батальйону Донбас на навчання. За його словами ЄВА – структура приватна, проте професійна, найкраща в Європі. Після «Бандерштату» нардеп хоче повернутись і закінчити навчання.

Піж час гутірки Володимир Парасюк наголосив на темі Революції Гідності.

«Після Майдану молоді люди дали зрозуміти політикам, що так далі не можна, – вважає нардеп. – Запускаються процеси в бізнесі, розвивається інфраструктура, проте це має перерости в буденність, а не так, як зараз – депутати вішають білборди «Я зробив дороги».

Володимир зауважує:

«Давайте будем чесними, то ми ходимо на вибори. Ми, а не марсіяни. Потрібно з позитивом іти і з надією, що твій хрестик щось змінить. Всі мають право робити країну».

Говорили також про блогерів. Володимир Парасюк розповідає, що нещодавно дивився протягом п’яти годин вночі на блогерів, яких люблять наші діти, і був шокований. Мовляв, якщо блогери роблять щось заради чогось доброго, логічного чи щоб навчити та розповісти, то це добре. Парасюк заявив, що він виступає категорично проти тих людей які роблять все заради епатажності, які вганяють публіку в негатив та депресію.

Поговорили з нардепом також про системи виборів в Україні.

«Мажоритарна система відіграла роль, щоб зробити певні ліфти. Проте ця система корупційна. Дуже мало нормальних мажоритарників. Незалежних мажоритарників підкуповують».

Парасюк за те, щоб були певні політичні сили, щоб була певна ідея, за відкритті списки, щоб можна було голосувати за людину, а не за партію. При зміненій системі зможуть попадати в Верховну раду круті лідери, а не багатії.

«Зараз знову вилазить система, гречкозасіювання. Феодальщину розвели в Україні. Що це за князі місцеві? Велосипед, що придумали в Європі, потрібно привезти сюди. Вдіти важчу гуму і їхати», – каже Парасюк.

За словами Парасюка, в Україні класно і дуже добре, але важко.

«Давайте будемо чесні. Так, на нас напала Росія. Але їм підігрували ті, які мали той самий паспорт, що й ми. Сам паспорт не робить тебе українцем, – говорить Парасюк.  – Проукраїнські іноземці можуть бути більш рідними, ніж громадяни України. Люди повинні мати думку, альтернативну також.

Нардеп вважає, що у кожному місті має бути контроль. Каже, що йому дуже приємно, що люди з його рідного села нарешті запитали, скільки грошей пішло на ремонт дороги. Нардеп наголошує, що важливо, коли є баланс між органах місцевого самоврядування та провладних кабінетах.

Володимир Парасюк під кінець гутірки наголосив що потрібно більше рухатись вперед і оптимістично дивитись на майбутнє.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: