15:42, 04 Серпня 2018

Нардеп на «Бандерштаті» про ЛГБТ: «Вони цим парадом добиваються того, щоб їх там відлупили»

Нардеп Андрій Білецький прокоментував на «Бандерштаті» ЛГБТ та запропонував, що проти них потрібно боротися, демонструючи традиційні цінності.

Про це йшлося сьогодні, 4 серпня, під час фестивалю українського духу.

Медик Майдану Сергій Бурий зазначив, що і він, і його сім’я голосували за Петра Порошенка, але він для нього не Президент, бо це перший Президент, хто допустив Парад гідності.

«Я був взагалі шокований, бо сильна сім’я – це сильна держава. Це удар по сім’ях. Я знаю, що є штат у США, де, фактично, нормальних людей традиційної орієнтації виселяють за межі за нетерпимість. Мені би не хотілося, щоб це було у нашій країні. Вчиніть перешкоду таким от речам», – звернувся до депутата чоловік.

Нардеп зазначив, що ЛГБТ цим парадом добиваються того, щоб їх там відлупили.

«Через це вони отримають більше грантів, більше грошей, підтримки посольств західних. Я вважаю, що потрібно не робити те, шо вони від нас хочуть, тобто, не проявляти до цієї історії агресії. Я пропоную зробити іншу тему – у цей же день організувати день української родини, вивести десятки тисяч звичайних українських сімей з дітками, кульками і гарним настроєм, для того, щоб показати свято і сім’ю нормальної людини і сім’ю і свято курільщіка, щоб не націоналісти виглядали фріками, а вони виглядали фріками, які протистоять нормальному, красивому і симпатичному.

Нагадаємо, нардеп заявив, до бандерштатівця, що той ніхто, після того, як той поставив питання.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: