22:16, 22 Грудня 2021

Напередодні свят волинські правоохоронці провели зустріч з представниками релігійних громад

Їм наголосили на дотриманні обмежувальних протиепідемічних заходів та всіх умов карантину.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Сьогодні, під час робочої зустрічі з настоятелем Собору Святих Апостолів Петра і Павла, начальник сектору превентивної комунікації відділу превенції Луцького РУП Василь Климюк довів вимоги чинного законодавства, а інспекторка Катерина Матвійчук розповіла про карантинні обмеження, яких мають дотримуватись відвідувачі храму.

Працівник управління ДСНС Владислав Самойленко провів перевірку дотримання правил пожежної безпеки, а заступник начальника УПП у Волинській області Дмитро Мокич наголосив на дотриманні правил дорожнього руху та публічної безпеки під час богослужінь.

Нагадаємо, що, відповідно до Постанови Кабміну, забороняється діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення; проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метри між присутніми.

Відвідувачі повинні мати документи про вакцинацію чи перенесену хворобу – документи мають бути чинними.

Віряни зобов’язані перебувати в засобах індивідуального захисту.

Правоохоронці перевірятимуть, чи дійсно культові споруди відповідально ставляться до карантинних обмежень: за порушення відповідальність нестимуть настоятелі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: