08:14, 15 Червня 2024

Найкращим випускникам Володимирської громади вручили золоті та срібні медалі

Розкішні сукні, ошатні костюми, червоний хідник та військовий оркестр – такою по-зірковому яскравою видалась церемонія відзначення найкращих випускників ліцеїв громади, які закінчили навчання із відзнакою. З 200 випускників 11-х класів цьогоріч 48 золотих та 6 срібних медалістів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Церемонія нагородження розпочалася з хвилини мовчання за загиблими у війні з росією та подяки Збройним Силам України, завдяки подвигам яких стала можливою організація подібного дійства.

Медалістів привітав Володимирський міський голова Ігор Пальонка та очільниця управління з гуманітарних питань Оксана Бігун. Під час привітання звучали слова про те, що відзнаки – це результат важкої праці, самовдосконалення та віри у свої сили, а майбутня кар’єра та успіхи будуть побудовані на цих фундаментальних знаннях і досвіді.

“Будьте активними, здобувайте нові знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на життя, і досягайте поставлених цілей! Нашій громаді потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого”, – підсумував міський голова.

На  сцену, що у парку “Слов’янський”, по черзі підіймались медалісти у супроводі батьків та найрідніших людей, аби отримати свої заслужені нагороди. Цього року урожай золотих та срібних медалей володимирських ліцеїв доволі щедрий: у ліцею № 1 – 2 золоті та одна срібна медаль, у ліцею № 2 – 13 золотих та одна срібна медаль, у ліцеї № 3 – 13 золотих та 2 срібних медалі, у ліцеї ім. О. Цинкаловського – 11 золотих та 2 срібних медалі, у ліцеї № 5 – 8 золотих медалей, а у ліцеї с. Суходоли – одна золота медаль.

Особливої атмосфери урочистій церемонію додавав музичний супровід у виконанні військового оркестру 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: