15:39, 28 Грудня 2021

Найкращі кабелі «Lightning» для зарядки iPhone та iPad*

Попри те, що стандартний кабель «Lightning», який постачається з вашим iPhone, чудовий, є кілька дійсно надійних високоякісних альтернатив.

Крім того, наявність різноманітних кабелів для завдань по дому, офісу, поки ви в дорозі або навіть у своєму автомобілі, неймовірно зручно! Ось кілька кабелів, які ви можете протестувати на собі.

Кабель «Anker PowerLine+ Lightning»

«Anker PowerLine+ Lightning» кабель для iPhone 13 з високою оцінкою та понад 2000 майже 5-зірковими відгуками, міцний і готовий до будь-якої роботи. Служить в шість разів довше, ніж звичайний кабель.

Розроблений із двошаровою оболонкою для зменшення натягу та розривів кабелю, а також посилений точками напруги, щоб запобігти швидкому зношенню. Цей гарний кабель «Lightning» для iPhone 13 навіть оснащений регульованим чохлом для перенесення, щоб ви могли легко заряджати свої пристрої на ходу.

Сертифікований «Apple Lightning кабель Monoprice Luxe»

Сертифікований «Apple Lightning-кабель Monoprice Luxe» — чудовий варіант, який варто розглянути серед кабелів «Lightning» з єдиної причини, що ви можете вибрати ідеальну довжину та вибрати довжину кабелю з трьох, чотирьох, шести футів або шести дюймів.

Сертифікований «Apple Lightning кабель Monoprice Luxe» сертифікований «Apple» не тільки функціональний та надійний – він виготовлений із оболонкою з нейлонового матеріалу, яка захищає внутрішні дроти кабелю та унікальним світлодіодним індикатором стану безпосередньо на кінці «Lightning». Ви можете придбати блискавковий кабель «Monoprice Luxe» чорного або білого кольору

«Native Union NIGHT» кабель

Надміцний, неймовірно гнучкий, довговічний і довгий «AF», «Native Union NIGHT Cable» — це модний і супер функціональний аксесуар «Apple».

Розроблений, щоб витримувати приблизно у два рази більше навантаження, ніж звичайний блискавковий кабель, «Native Union NIGHT Cable» стверджує, що здатний пережити понад 17 000 вигинів, поворотів і деформацій протягом усього терміну служби.

Ви можете легко заряджати свій iPhone або iPad у ліжку з усієї кімнати, при цьому кабель не впаде на підлогу, коли ви від’єднаєте його на секунду!

«AUKEY Lightning» кабель

Якщо ви шукаєте недорогий, відносно стандартний блискавковий кабель «Lightning» для iPhone 13 з невеликим додатковим захистом, який не має довжини 10 футів або 6 дюймів, тоді пропонуємо вам кабель «AUKEY Lightning»: він простий, міцний і ідеально підходить для щоденного користування в офісі або зарядки в автомобілі.

Сертифікований «Apple» із високою швидкістю зарядки та міцною нейлоновою плетеною оболонкою для додаткового захисту від агресивного зносу. Кабель «AUKEY Lightning» має довжину близько 3,95 футів, що робить його ідеальною довжиною майже для всього, що вам потрібно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: