12:09, 20 Вересня 2020

Найкращі інстаграмні локації Луцька для фото. АДРЕСИ

Мурали, міні-скульптури, інстадвері та унікальні будівлі: добірку найкращих локацій для інстафото підібрало інтернет-видання «Волинь Online».

Відомі пам’ятки та приховані від очей перехожих місця: серед інстаграмних локацій міста – об’єкти, розташовані у різних мікрорайонах та з різною історією.

Крила (вулиця Градний Узвіз)

«Людина нібито не літає… А крила має. А крила має!»: графіті з віршем Ліни Костенко та зображенням крил з’явилося у дворі багатоповерхівки у центрі міста (вулиця Градний Узвіз, 2) та швидко стало популярним серед любителів інстаграмних фото.

Зелені інстадвері (вулиця Богдана Хмельницького)

Мабуть, найбільш фотографовані двері у місті – автентична частина будівлі колишнього військкомату. Назавжди зачинені зелені двері з оригінальним різьбленням, які вдалося врятувати від знищення під час ремонту будівлі,  стали однією з популярних локацій для фото.

Оглядовий майданчик (перехрестя вулиць Квіткової та Гірної)

Відкритий у 2012 році оглядовий майданчик у мікрорайоні вулиці Львівської хоч і розташований доволі далеко від центру міста та основних туристичних об’єктів, є чудовим місцем для інстаграмних фото. Звідси відкривається панорама історичної частини міста із замком, костелом, церквами та іншими пам’ятками, а також заплави Стиру.

Мурал з котами, які захоплюють замок (вулиця Богдана Хмельницького)

Одне з найновіших інстаграмних місць Луцька – мурал з зображенням котів на вулиці Богдана Хмельницького. Його створили цьогоріч у рамках фестивалю «Lutsk Wall King» художники Андрій Присяжнюк та Sorozo. Персонажі муралу захоплюють головну стіну міста – Луцький замок.

Вулиця Крилова

Ця чи не найвужча вуличка середмістя – один з найбільш інстаграмних куточків Луцька. Виткі рослини, скульптура лева, збережена автентична бруківка-трилінка – усе це створює ексклюзивну та затишну атмосферу.

Луцький замок

Беззаперечний символ міста, що фігурує на грошових купюрах. У мережі набули поширення фото купюри номіналом 200 гривень з зображенням В’їзної вежі замку. Такий кадр, до прикладу, зробив Президент Володимир Зеленський під час візиту до Луцька.

Алеї Центрального парку культури і відпочинку

Алея ліхтарів, кожен з яких – неповторний, алеї парасольок та скульптур Миколи Голованя: протягом останніх років у найбільшому парку міста побільшало цікавих локацій для любителів інстафото як вдень, так і в вечірню пору.

МСУМК (вулиця Карбишева)

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, відкритий у 2018 році, швидко став відомим завдяки незвичним сучасним арт-об’єктам: відвідувачі залюбки фотографуються з «людиною-гусінню» та іншими творами сучасного українського мистецтва.

Лютеранська кірха (вулиця Караїмська)

Куточок Німеччини у Луцьку – будівля лютеранської кірхи приваблює тим, що вирізняється з-поміж усієї архітектури міста. Жовта цегла, високий готичний шпиль та строгі склепіння: одне з ідеальних місць для стильних фото.

Луцькі Кликуни

Міні-скульптури нових талісманів міста – кликунів встановлені протягом останніх кількох років у різних мікрорайонах Луцька – від залізничного вокзалу до Палацу культури та будівлі міськради. Тож для гостей міста можна запропонувати своєрідний квест  – знайти усі скульптури та зробити селфі з кликунами.

Будинок Миколи Голованя (вулиця Лютеранська)

За популярністю серед туристів та взагалі любителів фото цей будинок поступається хіба що Луцькому замку. Унікальний вернісаж просто неба, де можна побачити скульптури святих, історичних постатей, пов’язаних з Луцьком, алегоричні постаті та барельєф із зображенням членів родини скульптора. Поряд з будинком підноситься статуя Мадонни з немовлям, а на березі Стиру облаштували причал, тож оглянути унікальний будинок можна і з річки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: