16:56, 21 Березня 2023

Наглядова рада розглянула пріоритети діяльності Агенції регіонального розвитку Волині

Волинська ОВА та Волинська обласна рада, як співзасновники установи «Агенція регіонального розвитку Волинської області», провели засідання Наглядової ради Агенції. На порядку денному – план роботи АРР на поточний рік та фінансова підтримка її діяльності.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Отже, впродовж 2023 року робота Агенції буде розвиватися за двома напрямками: проектна діяльність та участь у заходах, спрямованих на представлення Агенції на міжрегіональному, національному та міжнародному рівнях. В. о. керівника Валерія Гончаренко розповіла, що зараз Агенція займається розробкою інноваційного агрокластеру «Західне Полісся». Зокрема, він включатиме п’ять програм економічного розвитку для 22 залучених громад. Варто відзначити, що бюджет у сумі 215 тисяч доларів сформували коштами зацікавлених донорів.

Також у планах ще чотири проекти транскордонного співробітництва. А саме – створення нейроцентру на базі обласної клінічної лікарні; реконструкція мереж санаторію «Пролісок» та реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю на його базі; взаємодія державних установ при надзвичайних ситуаціях.

За рекомендацією Наглядової ради до плану роботи Агенції внесуть уже наявні проекти розвитку економічної галузі. Серед них індустріальний парк Нововолинська, луцький бізнес-центр, логістичний хаб у Ковелі. Крім того, проект реабілітаційного центру для дітей рекомендовано об’єднати із санаторієм матері та дитини «Дачний», де вже на 90 % підготували базу для цього.

Учасники зборів затвердили нового члена Наглядової ради від ГО «Асоціація Регіонального Розвитку» – Сергія Кудрявцева. А також внесли певні корективи у штатний розпис та бюджет установи. Тож керівниця АРР Валерія Гончаренко представить на затвердження Наглядової ради оновлений кошторис та план роботи, з урахуванням озвучених зауважень та пропозицій засновників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: