18:09, 24 Травня 2018

Нафтова компанія «ВолиньНафтоБуд» відкрила представництво у Луцьку*

Однак вектор діяльності компанії кардинально міняється. За словами топ-менеджера, засновники прийняли рішення активно інвестувати в будівельну галузь. На основі відкритого тендеру відібрали компанії, в які «ВолиньНафтоБуд» буде інвестувати. Луцьк – перша ластівка. Далі – старт партнерських проектів у містах Львів та Ковель. Таке рішення прийняли після консультацій на вищому рівні.

“Нам рекомендували максимально коректно, але наполегливо інвестувати в українську економіку», – кажуть у компанії.

Також рекомендували напрямок – житлове будівництво і частково компанії, на які варто звернути увагу. Луцьк обрали в якості стартового майданчика так як досить довгий час місто було монополізоване в цьому напрямку одним будівельним кланом. Потрібні нові сильні гравці для того, щоб Луцьк зростав і розвивався. Тим більше, що федеральний центр вважає, що у міста є потужний нереалізований потенціал, вплив у європейському напрямі, зокрема є перспективи переведення на цивільні рейки військового аеродрому, розвиток промислового потенціалу, створення IT-кластеру. Для всього цього потрібні грамотні фахівці. У працівників високої кваліфікації підвищені вимоги до рівні життя і розваг.

«Ми будемо розвивати сегмент самого якісного житла в Луцьку та інших містах, маючи на увазі приплив кадрів під федеральні проекти, в тому числі і для здачі в оренду іноземним фахівцям», – зазначив топ-менеджер компанії «ВолиньНафтоБуд».

Довідка: Компанія «ВолиньНафтоБуд» не є публічною. Основна діяльність – продаж нафтопродуктів. Як правило це міжнародні контракти на Середземноморському напрямку. Основний продукт, з яким працює «ВолиньНафтоБуд» – мазут. Зараз за основним напрямком в компанії задіяно 30 осіб. Центральний офіс в Києві. За напрямом девелопменту «ВолиньНафтоБуд» відкриває офіс у Львові. В ньому буде працювати близько 20 осіб, які будуть керувати будівництвом, продажами, підбирати ділянки під забудову.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: