13:34, 23 Червня 2023

Надра Волині додали бюджету понад 87 мільйонів гривень ренти

За підсумками січня-травня 2023 року господарюючі суб’єкти Волині спрямували до бюджету 87,1 мільйона гривень рентної плати за користування надрами.   

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ  ДПС у Волинській області.

Найбільша сума надходжень –  77,1 мільйона гривень,  — це сплачена до бюджету рента за користування надрами для видобування природного газу. Видобуток бурштину додав понад 4,6 мільйона гривень ренти. Ще 0,2 мільйона гривень отримали від видобування кам’яного вугілля. 5,2 мільйона гривень склали надходження ренти за користування іншими державними надрами.

«Користувачі надр зобов’язані безумовно дотримуватися вимог податкового законодавства, оскільки використовують природні багатства з комерційної метою. Податкова служба уважно аналізує діяльність господарюючих суб’єктів, які видобувають корисні копали та забезпечує якісний податковий супровід таких платників. Ми переконуємо представників бізнесу, що фінансові умови для  ефективної протидії ворогу та виконання державою соціальних зобов’язань залежать від податкової дисципліни кожного платника», — наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності та сплати податків можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX». Чат-бот InfoTAX (https://t.me/infoTAXbot) відкриває нові можливості дистанційного спілкування з податковою службою та миттєвого отримання інформації про реєстраційні та облікові дані, квитанції про обробку документів, сплачені податки та податковий борг, дату включення до реєстрів тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: