09:40, 10 Січня 2019

Надходження місцевих бюджетів Волині зросли на понад 25 %

Надходження місцевих бюджетів Волині у 2018 році наблизилися до 4-мільярдної позначки – в розпорядження органи місцевої влади отримали 3 мільярди 884 мільйони гривень податкових платежів, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Порівнюючи надходження місцевих бюджетів минулого року з 2017 очевидним є фінансовий успіх тих територіальних громад, керівники яких активно співпрацювали з контролюючими органам в питанні детінізації економіки, створили рівні конкурентні умови для легального бізнесу та  впорядкували відносини з землевласниками та орендарями землі і майна. В підсумку, у 2018 році загалом громади Волині отримали на 785,4 мільйона гривень податків більше», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів запевнила, що органи ДФС завжди залишатимуться надійними партнерами місцевого самоврядування в питанні забезпечення надходжень. У межах компетенції фахівці ДФС допоможуть при плануванні та мобілізації податкових надходжень, дадуть фахові консультації та необхідну інформацію для залучення додаткових бюджетних надходжень, – звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

«Однак, варто врахувати, що позиція органів місцевої влади теж має вагомий, а часом і вирішальний вплив на ситуацію зі сплатою податків. Громади, лідери яких дбають про легальні робочі місяця та держреєстрацію підприємництва, аналізують надходження від майнових податків, мають кошти для соціально-економічного розвитку», – підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року місцеві бюджети отримали 3,1 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: