23:14, 18 Серпня 2021

Над Володимир-Волинською міськрадою піднімуть прапор, який подарували військовослужбовці

18 серпня  в рамках проведення акції «Подаруй Державний Прапор», приуроченої Дню Прапора та 30-й річниці незалежності України, представниці  військової частини 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого Яна Капуста та Надія Замрига вручили Володимир-Волинському міському голові символ незалежної України – Державний Прапор.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Міський голова Ігор Пальонка подякував за подарований  національний прапор і запевнив, що він обов’язково майорітиме біля будівлі органу місцевого самоврядування.

Як розповіли військовослужбовиці, акція «Подаруй Державний прапор» започаткована за ініціативи командувача ОК «Захід» з метою розповсюдження державної символіки, організації заходів національно-патріотичного виховання, виховання поваги до державної символіки, підняття патріотичного духу у суспільстві задля захисту Батьківщини.

В рамках акції, яка триває упродовж двох місяців, а саме з 23 червня по 23 серпня, військовослужбовці дарують прапори установам та організаціям, з котрими мають налагоджену тісну співпрацю: органам місцевого самоврядування, закладам освіти тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: