13:10, 28 Червня 2021

Нацполіція Волині запрошує зголошуватися претендентів на посаду керівника підрозділу головної інспекції

Оголосили про початок реєстрації претендентів для проходження служби на посаді керівника підрозділу головної інспекції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Підрозділи головної інспекції – новостворені підрозділи у складі апаратів головних управлінь Національної поліції України в областях та місті Києві. Діяльність головної інспекції буде зосереджено, насамперед, на сприянні ефективній професійній діяльності працівників поліції, дотриманню ними службової дисципліни та оптимізації управлінських процесів у підрозділах поліції.

Серед основних функцій головної інспекції:

Надання рекомендацій керівництву підрозділів поліції щодо усунення виявлених недоліків.

Сприяння в оцінюванні ефективності професійної діяльності працівників поліції, вивчення необхідності проходження ними додаткової професійної підготовки (підвищення кваліфікації) або просування по службі.

Виявлення негативних проявів та чинників, що впливають на службову діяльність та службову дисципліну, надання пропозицій і рекомендацій щодо їх усунення.

Аналіз, систематизація та моніторинг інформації, що впливає на ефективність виконання органами поліції покладених на них завдань і функцій та дотримання службової дисципліни.

Моніторинг службової діяльності, проведення службових розслідувань та перевірок.

Запобігання правопорушенням у службовій діяльності працівників поліції та їх виявлення.

У ГУНП у Волинській області розпочинається відбір на посаду керівника підрозділу головної інспекції.

Серед основних завдань:

безпосереднє керівництво службовою діяльністю підрозділу;

участь у розробленні критеріїв оцінювання ефективності професійної діяльності працівників поліції;

надання практичної допомоги підрозділам поліції щодо вдосконалення форм і методів управлінської діяльності, раціонального використання сил та засобів, підвищення ефективності професійної діяльності, усунення причин і умов, які негативно впливають на ефективність службової діяльності;

організація заходів нагляду, несподіваної, вибіркової перевірки належного виконання службових обов’язків працівниками поліції, перевірок підрозділів поліції;

організація службових розслідувань за відомостями про порушення поліцейськими службової дисципліни;

забезпечення законності в діяльності органів і підрозділів поліції та запобігання надзвичайним подіям серед працівників поліції;

організація аналітичної роботи щодо обробки й узагальнення даних про стан дотримання законності та службової дисципліни в діяльності поліції.

Заробітна плата – від 25 000 грн.

Усі діючі працівники Національної поліції, які бажають запропонувати свою кандидатуру, можуть з 28 червня до 18 липня 2021 року заповнити анкету онлайн за посиланням.

Після заповнення анкети та за умови відповідності наведеним нижче вимогам кандидатів запросять до м. Києва для проходження тестування на поліграфі (за умови надання згоди) та перевірки рівня професійної підготовки і вивчення особистих якостей.

Вимоги до претендентів на посаду керівника підрозділу головної інспекції:

діючий працівник поліції;

вища юридична освіта;

не менше 2,5 року стажу служби на керівних посадах Національної поліції України (на посадах не нижче начальника відділу та/або заступника начальника відділу);

не менше 5 років загального практичного стажу служби в Національній поліції України, системі ОВС;

знання нормативно-правових актів, які регламентують діяльність поліції;

упевнений користувач ПК (Word, Excel, PowerPoint).

Вимоги до особистих якостей претендентів:

доброчесність та бездоганна репутація;

сумлінність;

здатність до критичного та аналітичного мислення;

особиста відповідальність.

Вимоги до знань законодавства претендентами:

Конституція України;

основні положення Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення;

Закони України «Про Національну поліцію», «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації».

Додаткові вимоги для всіх претендентів:

готовність до проходження тестування на поліграфі;

готовність до відряджень;

наявність посвідчення водія категорії «B» та практичні навички керування транспортними засобами (бажано).

Якщо Вас цікавить робота на посаді начальника управління, заповніть, будь ласка, до 18 липня 2021 року анкету онлайн за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: