14:17, 28 Червня 2020

Нацгвардійці вітають волинян з Днем Конституції патріотичним дефіле. ВІДЕО

Патріотичне дефіле луцького військового оркестру з нагоди Дня Конституції України відбулося на території Луцького замку.

Про це пишуть на сторінці Військової частини 1141 Національної гвардії України міста Луцьк у «Фейсбук».

Особовий склад військової частини 1141 НГУ вітає усіх з Днем Конституції України і дарує патріотичне вітання у виконанні військового оркестру.

«Локація для дефіле обрана не випадково. Адже Луцький замок – це візитівка нашої області. Фактично перші серед військових оркестрів ми показали як виглядає дефіле, побудова різних фігур з висоти пташиного польоту. Переконані, наше музичне вітання стане гарним подарунком українцям з нагоди Дня Конституції України», – розповів диригент військового оркестру майор Віктор Лучинець.

Дефіле військового оркестру

Патріотичне дефіле луцького військового оркестру з нагоди Дня Конституції України 🇺🇦Особовий склад військової частини 1141 НГУ вітає усіх з Днем Конституції України і дарує патріотичне вітання у виконання військового оркестру.🎶«Локація для дефіле обрана не випадково. Адже Луцький замок – це візитівка нашої області. Фактично перші серед військових оркестрів ми показали як виглядає дефіле, побудова різних фігур з висоти пташиного польоту. Переконані, наше музичне вітання стане гарним подарунком українцям з нагоди Дня Конституції України», – розповів диригент військового оркестру майор Віктор Лучинець.

Опубліковано Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк Неділя, 28 червня 2020 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: