11:10, 02 Серпня 2020

Нацгвардійці підбили підсумки року патрулювання вулиць Луцька

Минув перший рік, як військовослужбовці військової частини 1141 НГУ приступили до охорони громадського порядку у складі самостійних патрулів. До цього вони несли службу спільно з працівниками Національної поліції України.

Про це повідомляють на сторінці військової частини 1141 Національної гвардії України у «Фейсбук».

«За період самостійного патрулювання луцькі нацгвардійці затримали та передали працівникам поліції для складання протоколів понад 800 осіб за скоєння адміністративних правопорушень. В основному вони стосувались розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, порушення правопорядку, дрібного хуліганства.

Окрім того, за скоєння злочинів самостійними нарядами було затримано півсотні осіб, вилучили понад 1200 грам наркотичних речових та кілька одиниць холодної зброї.

У Луцьку до охорони публічної безпеки і порядку щоразу залучається понад 30 військовослужбовців військової частини 1141. Окрім піших нарядів працює також автопатруль.

За дотриманням порядку на вулицях міста гвардійці стежать 5 днів на тиждень. Утім, за ускладнення оперативної обстановки час служби військових може змінюватися. Як і маршрути патрулювання. Гвардійські патрулі залучаються в основному у ті райони Луцька і області, де обстановка більш напружена.

Головне завдання гвардійців – попередити і не допустити вчинення злочинів та порушення громадського порядку», – інформують у військовій частині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: