16:20, 24 Вересня 2020

Начальника Луцького СІЗО покарали, бо не надав відеозаписи для прокурора

За принципової позиції прокурорів Волинської обласної прокуратури начальника Державної установи “Луцький слідчий ізолятор” притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог прокурора (ч. 1 ст. 1858 КУпАП).

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Галузевий підрозділ обласної прокуратури в квітні 2020 року проводив перевірку стану забезпечення режиму утримання, охорони і нагляду за особами, які утримуються в установі та дотримання персоналом слідчого ізолятора вимог чинного законодавства.

У зв’язку із проведенням перевірки на ім’я начальника СІЗО направили вимогу про надання можливості перегляду записів з камер відеоспостереження на внутрішніх постах корпусних відділень установи.

Однак, керівник установи безпідставно відмовив у наданні такої можливості, у зв’язку з чим щодо нього склали адміністративний протокол про невиконання посадовою особою законних вимог прокурора.

Луцький міськрайонний суд 11 червня 2020 року визнав начальника ДУ «Луцький слідчий ізолятор» винним у вчиненні цього правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.

Рішенням Волинського апеляційного суду від 23 вересня 2020 року ухвалу суду першої інстанції залишили в силі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: