13:05, 01 Грудня 2022

Начальник Волинської ОВА оглянув будівництво шелтерів поблизу Луцька

На Волині планують поставити орієнтовно 15 шелтерів.

Про це у «Телеграм» повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«На запрошення керівника компанії «Сімейна Фортеця» Олександра Князєва завітав оглянути проект будівництва шелтерів неподалік Луцька.

Оглянувши як відбувається процес від початку до кінця, був приємно вражений, що в будиночках передбачено все до найменших дрібниць: від комунікацій, матеріалів ззовні до меблів, побутової техніки, посуду тощо всередині.

Загалом, як розповів Олександр Князєв, який також є засновником фонду «Дем’янове диво», реалізація проекту стала можливою завдяки співпраці з благодійними фондами США, які вирішили допомогти Україні. Сьогодні під час нашої зустрічі був присутній й представник групи донорів із США Марк Йанг (Marc Young), який також позитивно відзначив проведену роботу.

На сьогодні меморандум уклали на 92 будинки, з яких 36 вже доставили в ті регіони України, де була найбільша потреба (міста Буча та Ірпінь, а також Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області). На Волині планують поставити орієнтовно 15 шелтерів. Якщо буде донор, то кількість збільшать», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: