11:38, 18 Червня 2026

Начальницю Берестечківської міськради нагородили високою державною відзнакою

Ковальчук Валентину Володимирівну, начальника відділу фінансів та інвестицій Берестечківської міської ради, нагородили Грамотою Верховної Ради України.

Про це повідомляють на сторінці Берестечківської громади у “Фейсбук”.

Ця почесна нагорода є заслуженим визнанням багаторічної сумлінної праці, високого професіоналізму, відповідального ставлення до виконання службових обов’язків, вагомого особистого внеску у розвиток місцевого самоврядування та фінансової сфери громади.

Завдяки компетентності, наполегливості та відданості своїй справі Валентина Володимирівна користується заслуженою повагою серед колег та жителів громади. Її професійний досвід, принциповість і відповідальність є прикладом ефективної та самовідданої роботи на благо Берестечківської міської територіальної громади.

“Бажаємо Валентині Володимирівні міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних здобутків, добробуту, натхнення та подальших успіхів у відповідальній праці на благо громади й України! Пишаємось Вашими досягненнями та щиро бажаємо нових звершень!”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: