21:24, 09 Серпня 2020

На заплаві Стиру на Волині виявили факт браконьєрства

Завдяки дзвінку громадян попередили понад три тисячі гривень збитків.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

9 серпня близько 9 ранку на «гарячу лінію» Волинського рибоохоронного патруля надійшла інформація від небайдужих громадян про порушення на заплаві річки Стир в урочищі Чебені Рожищенського району.

Державні інспектори рибоохорони оперативно прибули на вказане озеро. Під час обстеження водойми спільно з громадянами знайшли безгосподарське майно. З водойми вилучили 2 од. мисинових сіток, загальною довжиною 120 метрів. У сітках було 23 кг водних біоресурсів. З них 20 кг риби у живому стані випустили у водне середовище (щука – 1 екз., лин – 3 екз., карась сріблястий – 5 екз., окунь – 5 екз., лящ – 11 екз, короп – 2 екз.). Попередили збитків на суму 3 349 гривень. Також 3 кг водних біоресурсів у снулому стані передадуть на корм тваринам у зоопарк. Склали акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя лову вилучили.

«Ми вдячні кожному небайдужому рибалці за активну позицію у сфері збереження рибних запасів. Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення правил рибальства. Ваша інформація дуже цінна в нашій роботі. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатруля: (067) 360-78-40», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Довідкова інформація

Розрахунок за незаконне добування інших водних біоресурсів здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину ляща становить 170 грн, щуки – 340 грн, лина – 119, коропа – 306 грн, карася сріблястого та окуня – 17 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: