18:53, 06 Грудня 2023

На Західному березі Йордану виявили тунелі та лабораторії з виготовлення зброї ХАМАСу

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ – ред.) у таборі біженців Дженін виявила нові тунелі та три лабораторії з виготовлення зброї угруповання ХАМАС. Окрім того, вона затримала ще десятьох розшукуваних палестинців.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «The Times of Israel».

“Протягом ночі у таборі біженців Дженін, що на Західному березі річки Йордан, затримали 10 розшукуваних палестинців, знайшли дві шахти тунелів та три лабораторії з виготовлення бомб”, – повідомили представники ЦАХАЛу.

Зазначається, що вилучили декілька одиниць вогнепальної зброї та іншого обладнання.

Представники ЦАХАЛу повідомили, що військові зіткнулися з палестинськими бойовиками в цьому районі, відкриваючи вогонь у відповідь по озброєних підозрюваних та тих, хто кидав вибухові пристрої.

За даними ЦАХАЛу, під час зіткнень один солдат отримав легкі поранення. Окрім того, ще 16 підозрюваних були затримані в інших районах Західного берега річки Йордан.

7 жовтня ХАМАС вторгся до Ізраїлю та почав вбивати та викрадати як військових, так і цивільних. Ізраїль відповів обстрілами місць базування терористів у секторі Гази.

Семиденна перерва у бойових діях призвела до звільнення близько сотні заручників, утримуваних ХАМАС, в обмін на звільнення 240 палестинських в’язнів у Ізраїлі, а також полегшила доступ гуманітарної допомоги до сектора Гази.

Армія Ізраїлю відновила бойові дії після порушення угрупуванням ХАМАС угоди про припинення вогню.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: