10:11, 22 листопада 2020

На «Ягодині» затримали литовця, який за хабар хотів уникнути карантину

Громадяни, які перетинають кордон, не полишають спроб підкупу правоохоронців. Так в пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону задокументували протиправні дії іноземця, який пропонував інспектору неправомірну вигоду. Громадянин Литви, який слідував в Україну, сподівався, що 15 євро та 100 гривень допоможуть йому уникнути карантину та не встановлювати мобільний додаток системи «Вдома».

Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

Військовослужбовець, засвідчивши нульову толерантність до корупції, на протизаконну пропозицію  відповів категоричною відмовою.  А про виявлення можливих ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» прикордонники проінформували співробітників поліції.

Нагадують, що згідно з постановою Уряду самоізоляції підлягають особи, що перетинають державний кордон та прибули з держави або є громадянами (підданими) держав зі значним поширенням COVID-19. Вони зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома».

Аби не проходити обсервацію/самоізоляцію, тим хто прибуває з «червоної зони» необхідно не більше, ніж за 48 годин до перетинання кордону отримати негативний результат тесту на COVID-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: