15:40, 15 Січня 2019

На «Ягодині» в чоловіка вилучили незадекларовану валюту

Волинські митники на посту Ягодин поповнили державний бюджет на майже 200 тис грн за рахунок незадекларованої громадянином валюти.

Про це повідомляє прес-служба митниці.

Мешканець Рівненської області смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» пункту пропуску Ягодин намагався вивезти у Польщу надмір валюти у 6 тисяч євро. Волинські митники виявили її у «бардачку» автомобіля під час огляду транспортного засобу.

Чоловік загалом мав при собі 16 тисяч євро при тому, що постанова Правління Національного банку України № 148 від 27 травня 2005 року  визначає межу дозволеної до вивезення готівки в еквіваленті до 10 000 євро.

Документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках чи інших фінансових установах, громадянин надати не зміг. Відтак, йому залишили норму, а решту – 6 тисяч вро (за курсом Національного Банку України – 195 657,70 грн) тимчасово вилучили до рішення суду.

Санкції статей 471,472 Митного Кодексу України передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості вилученого товару з його конфіскацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: