16:52, 07 Лютого 2019

На вулиці Даньшина у Луцьку побудують багатоповерхівку

Багатоквартирний будинок заввишки 9-10 поверхів дозволили побудувати замість індивідуального житлового будинку на вулиці Даньшина поблизу ЛПЕ.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з  вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення на вулиці Даньшина, 14в видали відповідно до наказу начальнику управління містобудування та архітектури Веніаміна Туза.

Відповідно до заяви громадянки Тетяни Гажули, скасували попередні містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва індивідуального житлового будинку за цією адресою.

У документі йдеться про те, що нове будівництво відповідає детальному плану території у межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича, затвердженого рішенням виконкому від 18 грудня 2018 року.

Гранично допустима висотність будівлі становить 31,4 метра, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 35 %, максимально допустима щільність населення в зоні житлової забудови – 450 осіб на гектар. Площа ділянки становить 0,5506 гектара. Ділянка у 2018 році була передана у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Відповідно до генплану міста ділянка належала до території садибної забудови. Ділянка входить в межі детального плану території у межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича.

Зазначимо, що на ділянці триває будівництво житлового комплексу, яке здійснює забудовник, що реалізував ЖК «Яровиця» та ЖК «Сафрон» — будівельна компанія «АЛКАН». 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: