21:02, 08 Червня 2024

На Волині змагаються найкращі дзюдоїсти України

Упродовж двох днів триватиме Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Заслуженого майстра спорту України, призера Олімпійських ігор в Сіднеї Руслана Машуренка. У відкриті змагань взяв участь голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОК України Григорій Недопад.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цей турнір проводиться з 2007 року під патронатом Національного олімпійського комітету України. Засновником виступив Заслужений працівник фізичної культури та спорту, Заслужений тренер України, учасник бойових дій в Афганістані, кавалер орденів «Червоної зірки» та «За заслуги» ІІІ ступеня, президент Федерації дзюдо Волині Анатолій Бондарєв. Упродовж 1998-2002 років він також тренував видатного спортсмена Руслана Машуренка.

Загалом участь у турнірі беруть близько 300 спортсменів з усіх областей України. Це юнаки та дівчата віком до 23 років.

До учасників, організаторів та суддівської колегії звернувся  голова обласної ради Григорій Недопад.

«Вже сімнадцятий рік поспіль на Волині проходять ці престижні всеукраїнські змагання на відзнаки призера Олімпійських ігор в Сіднеї Руслана Машуренка. Це гідний приклад та для кожного із учасників змагань. Це стимул показати свій найкращий результат та у підсумку здобути омріяне почесне звання майстра спорту України», – наголосив він.

Григорій Недопад також був нагороджений подякою обласної Федерації дзюдо Волині за сприяння розвитку цього виду спороту у нашому регіоні.

Руслан Машуренко висловив вдячність Григорію Недопаду та Анатолію Бондарєву за популяризацію дзюдо в області та побажав безкомпромісної боротьби і перемоги учасникам змагань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: