13:01, 11 Серпня 2020

На Волині збирають підписи проти ратифікації Стамбульської конвенції

З ініціативи Всеукраїнського форуму cім’ї організували збір підписів небайдужих духовенства та парафіян проти ратифікації Стамбульської конвенції.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Стало відомо, що готується закон про ратифікацію цього документа (Конвенції Ради Європи щодо жінок і домашнього насильства та боротьбу із цими явищами). Але грудні 2017 року народні депутати прийняли ряд законів про запобігання домашньому насильству. На думку ініціаторів акції, ці законодавчі акти є більш досконалими і створили краще законодавче поле, ніж положення конвенції.

Окрім того, учасники форуму вбачають у цьому міжнародному документі й серйозну небезпеку, пов’язану із нівелюванням традиційних сімейних цінностей, поняття шлюбу та норм християнської моралі. Ряд країн відмовилися ратифікувати цю конвенцію.

Саме тому Всеукраїнський форум сім’ї, до якого входять представники різних конфесій і волонтери, закликають народних обранців відмовитися від ратифікації Стамбульської конвенції та розвивати національне законодавство щодо цих питань.

«У нашому краї збір підписів ініціював Волинський сімейних рух, до якого входить уповноважений єпархії у справах сім’ї протоієрей Василь Клочак. Як він розповів, з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла настоятелі парафій готують два листи – до Голови Верховної Ради України та народного депутата від округу зі зверненням проти ратифікації міжнародного акта. Під проханням збирають підписи не лише духовенства, а й мирян.

За докладнішою інформацію звертатися до о. Василя за моб. +380665717527, +38097180 2043»,  – інформують в єпархії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: