11:30, 04 Червня 2020

На Волині завершують ремонт автошляху та мостів

Прямують до завершення роботи з поточного середнього ремонту автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на ділянці км 80+000 – км 89+514 в Іваничівському районі.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області у «Фейсбук».

Майже на 9 км вже завершили весь комплекс робіт з відновлення дорожнього одягу на проїзній частині. Нині на об’єкті проходять роботи з асфальтування з’їздів, облаштування узбіч, встановлення бордюрів та ін.

У рамках поточного середнього ремонту цієї ділянки дороги Р-15 в Іваничівському районі ремонтують два мостові переходи. На мосту, розташованому поблизу села Лішня (км 82+678) влаштували відкриті деформаційні шви, відновили колесовідбійні бруси та виконали ряд інших робіт.

Ремонті роботи проходять ще на мостовому переході через річку Західний Буг, довжиною 124 м, що розташований на км 89+294 неподалік межі Волинської та Львівської областей. Наразі там проходять роботи з відновлення деформаційних швів та очищення перильного огородження перед фарбуванням.

Роботи виконує ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

«Будьте уважними, обережними та відповідальними на автошляхах, особливо в місцях проведення дорожніх робіт!», – наголошують у службі автодоріг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: