08:43, 16 Квітня 2020

На Волині завдяки патрульним безпритульній жінці знайшли домівку

Екіпаж патрульних отримав 14 квітня завдання про те, що на вулиці лежить невідома особа. На місці поліцейські виявили 57-річну жінку, яка розповіла, що не має де жити, іноді ночує в під’їздах, а вдень ходить містом у пошуках допомоги.

Про це йдеться на сторінці волинських патрульних у “Фейсбук”.

“Ми зрозуміли, що вона безпритульна, але совість не дозволила залишити людину в біді“, – розказує про випадок інспекторка Олена Дмитрук.

“Жінка родом з Миколаївщини, більше місяця тому приїхала в Ковель, адже направлялась у Почаїв, однак усе зачинили на карантин. Коштів, аби поїхати назад, не виявилось, та й їхати не було куди: батьки давно померли, хата завалилась. Також жінка перебувала певний час в лікарні, шукала прихистку в церквах, а нині опинилась на вулиці“, – додає напарник Олександр Абрамчук.

Олена з напарником одразу взялись телефонувати в реабілітаційні центри. На щастя, одна небайдужа людина відгукнулась і запропонувала допомогу. Домовились зустрітись з Надією та цією людиною вчора, 15 квітня, о 10 годині ранку, на тому ж місці.

“Я була приємно здивована, коли прийшла сьогодні вранці, а мене вже чекала пані Надія. В її очах іскрилась віра, що її не забули, вона була дуже рада. Згодом під’їхали небайдужі громадяни, які без зайвих слів сказали, аби вона забирала свої речі і їхала з ними“, – ділиться емоціями патрульна.

Нині жінка в теплі, добрі та турботі. Добрі люди допомогли з їжею, одягом і дахом над головою. А головне – вселили надію, що в Надії все буде добре.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: