20:09, 28 Січня 2020

На Волині затримали двох білорусів, які намагалися перевезти цигарки через кордон

Вилучені цигарки, автомобілі та заборона в’їзду в Україну – так завершилась подорож для двох білорусів. Чергові спроби переміщення через державний кордон сигарет припинили прикордонники Луцького загону цієї доби.

Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

Білорус, на автомобілі марки “Audi” прямував через пункт пропуску “Пулемець” в Україну. Враховуючи ризики, прикордонники ініціювали поглиблену перевірку автомобіля, використавши спеціальні технічні засоби. В результаті чого, за панеллю приладів правоохоронці виявили спеціально виготовлений тайник в якому знаходилось 1500 пачок цигарок білоруського виробництва. Тютюнові вироби та автомобіль вилучили представники митниці. Сума оцінки склала близько 60 тисяч гривень. Іноземцю заборонили в’їзд в Україну.

А в пункті пропуску “Доманове” білорус, прямуючи на автомобілі “Ford” сховав сигарети у днищі, багажнику та порогах транспортного засобу. 300 пачок цигарок, які прикордонно-митна оглядова група виявила під час поглибленої перевірки та автомобіль також вилучили на загальну суму 23 тисячі гривень. Іноземець отримав заборону в’їзду в Україну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: