14:51, 04 Жовтня 2019

На Волині зафіксували викиди рідких відходів червоного кольору. ВІДЕО

Учора, 3 жовтня, на території Володимир-Волинського району зафіксували викиди рідких відходів червоного кольору.

Про це йдеться на сторінці народного депутата Ігоря Гузя.

Зазначають, що ці нечистоти надходять до відстійників ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», а звідти, ймовірно, без належної фільтрації, потрапляють у відкритий грунт.

З цього приводу парламентар з офіційним запитом звернувся до Генпрокурора, Міненергетики та довкілля, МОЗу та держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Прошу невідкладно доручити проведення всебічної перевірки інформації щодо можливих загроз екології та здоров’ю мешканців міста Володимир-Волинський та Володимир-Волинського району», — йдеться у запиті.

Крім того, парламентар вимагає проведення комплексу заходів, щоб привести відстійники птахофабрики до належного санітарно-екологічного стану, а в разі виявлення порушень чинного законодавства – притягнути винних до відповідальності.

Увага! Відео містить ненормативну лексику!

Ігор Гузь стурбований можливою надзвичайною екологічною ситуацією у Володимир-Волинському районі

Народний депутат Ігор Гузь стурбований фактом щодо можливої екологічної надзвичайної ситуації, яку виявили небайдужі громадяни. На відео 3 жовтня 2019 року вони зафіксували на території Володимир-Волинського району викиди рідких відходів червоного кольору. Ці нечистоти надходять до відстійників ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», а звідти, ймовірно, без належної фільтрації, потрапляють у відкритий грунт.З цього приводу парламентар з офіційним запитом звернувся до Генпрокурора, Міненергетики та довкілля, МОЗу та держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.«Прошу невідкладно доручити проведення всебічної перевірки інформації щодо можливих загроз екології та здоров’ю мешканців міста Володимир-Волинський та Володимир-Волинського району», – йдеться у запиті.Крім того, парламентар вимагає проведення комплексу заходів, щоб привести відстійники птахофабрики до належного санітарно-екологічного стану, а в разі виявлення порушень чинного законодавства – притягнути винних до відповідальності.Нижче пропонуємо відео, яке зробили небайдужі громадяни.Увага! Відео містить ненормативну лексику!

Опубліковано Ігор Гузь – офіційна сторінка Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: