12:59, 21 Грудня 2019

На Волині зафіксували чотири порушення правил рибальства

У період з 16 по 20 грудня Волинський рибоохоронний патруль здійснив рибоохоронні рейди водоймами Волинської області. Порушення природоохоронного законодавства зафіксували на території Любешівського, Камінь-Каширського та Шацького районів.

Про це повідомляє прес-служба Волинського рибоохоронного патруля.

Так, 17 грудня  зафіксували чотири порушення правил рибальства, з них – три грубих. Порушників викрито на р. Стохід на території Любешівського та Камінь-Каширського районів. Троє громадян з дерев’яних човнів здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями – риболовецькими сітками, ще один громадянин знаходився поблизу водойми з сіткою. Завдяки оперативним діям рибпатрульних, порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України.

На осіб оформили три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП та один – за ч. 3 ст. 85 КУпАП відповідно. Матеріали справ направили до районних судів для притягнення правопорушників до відповідальності.

Наступного дня під час рибоохоронної роботи на меліоративному каналі, поблизу с. Угриничі Любешівського району виявили безгосподарське майно. З водойми вилучили чотири сітки, загальною довжиною 80 м.

20 грудня під час обстеження оз. Світязь Шацького району рейдовою групою викрили аналогічне порушення. Рибпатрульні виявили та вилучили сім безхазяйних сіток, загальною довжиною 600 м. Склали відповідні акти.

В управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби просять повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідково:

Порушення правил рибальства карають як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства, згідно КУпАП, становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: