19:42, 03 Вересня 2019

На Волині зафіксували 16 порушень вилову риби

У період з 26 серпня 1 вересня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 16 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це повідомили у Волинському рибоохоронному патрулі.

Так, склали 12 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), два — за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення) та два — за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів).

«У порушників вилучено 5 кг водних біоресурсів та 2 од. заборонених знарядь лову (сітні). Наклали штрафів на суму 612 грн», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, першого вересня інспектори рибоохоронного патруля зафіксували грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на оз. Пулемецьке, поблизу с. Пулемець Шацького району Волинської області. Так, було викрито громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову — однією риболовецькою сіткою. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони, порушнику не вдалося завдати шкоди рибному господарству України.

На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до Шацького суду для притягнення порушника до відповідальності.

Того самого дня в ході рибоохоронної роботи рейдова група відвідала ринки Шацького району. На одному з ринків смт Шацьк було виявлено громадянина, який здійснював незаконний продаж риби без дозвільних документів. Порушник чинив опір рибпатрульним та намагався покинути місце скоєння правопорушення. З метою уникнення конфліктних ситуацій та задля забезпечення громадського порядку на місце було викликано наряд поліції. На правопорушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: