22:44, 06 Квітня 2022

На Волині за зловживання судитимуть колишнього керівника державного підприємства

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про зловживання службовим становищем та закінчений замах на зловживанння службовим становищем (ч.1 ст. 364, ч.2 ст. 15, ч.2 ст. 364 КК України), вчинені директором державного підприємства «Дослідне господарство «Перше травня» Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України».

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Слідство вважає, що посадовець у січні 2020 року організував незаконне відвантаження  суб’єкту підприємницької діяльності зерна жита та вівса вартістю понад 130 тисяч гривень без складення відповідних первинних документів, завдавши шкоди очолюваному підприємству на цю суму.

Окрім того, у березні 2020 року, директор державного підприємства без проведення процедури закупівель та погодження із Національною академією аграрних наук України незаконно підписав договір із підприємцем про поставку мінеральних добрив та засобів захисту рослин.

І лише звільнення посадовця унеможливило розтрату ним коштів підприємства на суму 386 тисяч гривень (саме стільки становила різниця між реальною ціною продавця та тією, за якою купувався товар через «потрібного» посередника).

За усі ці злочини директор дослідного господарства відповість перед судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: