22:40, 10 Березня 2020

На Волині за вихідні прикордонники виявили сотні пачок цигарок

У багажнику автомобіля, поліетиленових пакетах, у мішку та пластиковій каністрі. Чималу кількість сигарет виявили прикордонники Луцького загону у минулі вихідні.

Про це повідомили у прес-службі Луцького прикордонного загону.

Мікроавтобус марки “Фольксваген” прямував з Білорусі в Україну через пункт пропуску «Доманове». Враховуючи наявні ризики та в рамках посиленої оглядової роботи прикордонники провели його перевірку. У результаті  огляду, в багажному відділенні виявили цигарки у кількості 370 пачок. Тютюнові вироби передали представникам митниці. Сума їх оцінки склала 11 500  гривень.

Прикордонники відділу «Дольськ» Луцького загону під час перевірки місцевості, що прилягає до державного кордону, виявили  два поліетиленових пакети чорного кольору з тютюновими виробами марки «Мінськ» в кількості 470 пачок. Цигарки доставили до прикордонного підрозділу, очікується передача представникам ДФС.

Крім того, на ділянці відділу прикордонної служби «Світязь» у смузі місцевості між державним кордоном та пунктом пропуску «Пулемець» прикордонники виявили у двох випадках безгосподарні цигарки у кількості 330 пачок та 1190 пачок.  У першому випадку сигарети були поміщені у пластикову каністру, а в другому — у мішок та сумки відповідно. За всіма випадками повідомлено представників ДФС, очікується їх передача.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: