17:48, 04 Жовтня 2019

На Волині за місяць викрили 66 порушень правил рибальства

У період з 1 по 30 вересня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля провели 23 рибоохоронних рейди та викрили 66 порушень природоохоронного законодавства, з яких 30 — грубі. Також склали 25 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та сім — за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформили чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомив Волинський рибоохоронний патруль.

Для прикладу, 7 вересня близько 6 години під час обстеження водних об’єктів Горохівського району Волинської області викрили факт грубого порушення правил рибальства. Близько 6 години ранку викрили громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. Порушник на дерев’яному човні за допомогою чотирьох сіток виловив 5 кг риби: сазан – 2 екз, сом – 1 екз та лящ – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 207 грн. Інцидент стався на р. Стир, поблизу м. Берестечко Горохівського району Волинської області. Заборонені знаряддя лову вилучили.

13 вересня державні інспектори здійснили спільний рибоохоронний рейд з працівниками Луцького районного відділу поліції ГУНП у Волинській області. Так, на рибогосподарському водному об’єкті, поблизу с. Чаруків Луцького району (Чаруківський орнітологічний заказник) виявили трьох громадян, які здійснювали підводне полювання з перевищенням добової норми вилову. Порушники перевищили норму на 7,5 кг. Збитки, завдані водним біоресурсам, склали 3 612 грн.

На винних осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направили до районних судів для притягнення правопорушників до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: